mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Len tak :) ...

Chcete malú zmenu vo farbe vlasov? Skúste si vybrať z odtieňov hnedej!

Obrázok
Chcete malú zmenu vo farbe vlasov? Skúste si vybrať z odtieňov hnedej!

Odtiene hnedej rozhodne nie sú nuda! Hnedá sa nedelí len na tmavú, či svetlú- práve naopak! Množstvo odtieňov, ktoré táto farba ponúka je skvelou príležitosťou pre tie z vás, ktoré nechcú drasticky zmeniť odtieň svojej farby vlasov.

Nosíte kratší strih, ale čo tak mať na (nielen) jeden deň dlhé vlasy?

Obrázok

Nosíte kratší strih, ale čo tak mať na jeden deň dlhé vlasy?

Čo tak premeniť všedný deň na iný? Zmeniť svoj výzor a vyskúšať niečo nové?  S Clip-in vlasmi sa to dá. Žiadna iná metóda predĺženia vlasov vám neponúka takúto možnosť, stať sa na jeden deň dlhovláskou.

Tip na skvelý produkt: Invisibobble

Obrázok

Tip na skvelý produkt: Invisibobble

Je úplne jedno či ide o cop, drdol, alebo inak zopnuté vlasy, dobrá gumička do vlasov je pri mnohých účesoch mimoriadne dôležitá. 
Náš tip pre vás: Invisibobble

Loreal Professionnel

Obrázok
Loreal Professionnel

Profesionálna starostlivosť pre vaše vlasy. Kompletná starostlivosť obsahuje viacero rád, ktoré sú určené pre potreby vašich vlasov. Postarajte sa o svoje vlasy s tými najlepšími produktami.

Magde sa zahustili a predĺžili vlasy počas noci o 21cm! Kombinácia týchto produktov spôsobila zázrak.

Obrázok

Magde sa zahustili a predĺžili vlasy počas noci o 21cm! Kombinácia týchto produktov spôsobila zázrak.

Neuveriteľné! Poskladali sme vlasový balíček do našej ponuky na rýchlu regeneráciu, ozdravenie a objem vlasov.

V balíčku bol šampón, kondicionér a olej. Nakombinovali sme extrémne účinné výťažky. A to všetko z TOP svetovej firmy, ktorá sa stará o vlasy takým hviezdam ako Madona a spol.

A čo sa nestalo! Zákazníčka Magda nám píše túto správu:

„Dobrý deň drahí  z „www.nanicvlasy.sk“. Je 6 hodín ráno a ja som totálne v šoku. Nevedela som čo skôr urobiť, komu volať, koho budiť. Otvorila som rýchlo notebook a píšem vám. Ja som použila ten váš balíček na ozdravenie vlasov, pretože moje vlasy sú príšerne riedke, krátke a zničené. Ráno som vstala a mám dlhšie vlasy o 21 centimetrov a asi 2 krát toľko vlasov! Prosím napíšte niečo, je toto len sen??? Ak nie, prosím o ďalšie balenia vašich produktov! Neviem či mám plakať alebo radovať sa .. no momentálne mám obrovský šokujúci úsmev na tvári!!! :D“

Tak toto je obrovská vec, čo poviete??? :)

Zelenina, ovocie a naše vlasy?

Obrázok

Možno to bude pôsobiť trošku bláznivo, ale zelenina a ovocie dokážu ovplyvniť krásu a zdravie našich vlasov. Dokonca ovocie a zelenina, ktoré majú podobné tvary, zafarbenie, chuť alebo iné vlastnosti sú často podobné aj zložením vitamínov. Rozdelíme si ich podľa farby, chuti a konzistencie:

ŽLTÁ, ORANŽOVÁ a ČERVENÁ:
Červené a oranžové plody vďačia za svoju farbu beta-karoténu, ktorý sa v našom organizme mení na veľmi prospešný vitamín A. Ten nevyhnutne potrebujeme nielen pred letnou dovolenkou (aby sme sa pekne opálili), ale po celý rok, pretože sa stará o správne fungovanie našej pokožky. Pri nedostatku tohto vitamínu nás môže potrápiť nepríjemné svrbenie a tvorba lupín.

Najviac beta-karoténu obsahujú sladké zemiaky, mrkva, červené a žlté jablká, červená a žltá paprika, paradajky, nektarinky a ostatné zafarbením podobné druhy rastlín.

TMAVOMODRÁ:
Ovocie tejto farby je bohaté na vitamín B a tiež vitamín C. Tmavé plody živia malé krvné cievky a tie zase živia vlasové folikuly. Najviac na nich ale oceníme to, že znižujú vypadávanie vlasov, urýchľujú ich rast, spomaľujú proces šedivenia a zvyšujú lesk vlasov. Do tejto skupiny patria černice, brusnice, borievky, slivky, ale pre podobné účinky sem pokojne môžeme zaradiť aj jahody, maliny a egreše.

Možno by som mohla hneď na začiatok prezradiť o sebe malé tajomstvo

ObrázokObrázok

Ahojte, volám sa Natália a v blízkej dobe sa tu budeme stretávať častejšie. Som obyčajné 20 ročné dievča, no predsa je na mne niečo zvláštne. Niečo, prečo sa za mnou ľudia na ulici otáčajú. Sú to moje vlasy. Sú dlhé 68 centimetrov, sú zdravé, husté, lesklé a krásne.

Ale cesta k nim bola dlhá, náročná a plná prekážok. Nie vždy som ich mala takto dlhé. Keby mi pred pár rokmi niekto povedal, že budem mať takéto vlasy, asi by som sa tomu z chuti zasmiala. Vtedy mi vlasy dorástli maximálne po lopatky a už som sa musela dať ostrihať, pretože vlasy boli suché, lámavé s rozštiepenými končekmi. Potom som sa im začala viac venovať, pochopila som, kde robím chyby a napravila som ich. Výsledkom sú vlasy, ktoré mi každý chváli.

Vždy som snívala o dlhých a krásnych vlasoch. Źiarlila som na zlatovlásku a závidela Rapunzel z tej preslávenej rozprávky. Potom som si povedala: „veď aj ty také môžeš mať!“. A začala som sa zaujímať o vlasovú problematiku. Študovala som články v rôznych jazykoch a nielen o starostlivosti, ale aj o chemickom zložení vlasov, aby som lepšie pochopila čo potrebujú a čo im škodí. Robila som veľké chyby. Keď som bola mladšia, nevedela som sa nájsť. Neustále som menila farbu vlasov. Prešla som si čiernou, hnedou, blond aj červenou a moje vlasy to farbenie nezvládali, i keď som sa k nim snažila byť šetrná. Teraz si tiež farbím vlasy, na blond, no na ich stave sa farbenie už nijako nepodpisuje.

NaničVlasy.sk sa nepriamo zúčastnila MISS! :)

Mladá modelka Paula Tužinská sa zúčastnila 28. mája 2011 finále MISS eden Slovensko. Paula mala svoje vlasy kratšie a preto sa rozhodla použiť 100% kvalitné ľudské CLIP-IN vlasy. Pri tejto výnimočnej príležitosti ju firma NaničVlasy.sk podporila. V spolupráci s kaderníkmi Paula dosiahla fantastický výsledok.

Síce MISS eden nevyhrala, ale zanechala veľmi dobrý a sympatický dojem. Držíme Paule Tužinskej palce a želáme veľa úspechov v kariérnom raste. S pozdravom – NaničVlasy.sk

Použité Clip-in Extra husté, 45cm, odtieň 4

Image

Kozmetika na predlžené vlásky

Oslovila nás spoločnosť, ktorá distribuuje vlasovú kozmetiku pre profesionálov. Je to kvalitná kozmetika na báze prírodných materiálov s čistiacimi, hydratačnými, regeneračnými a spevňujúcimi účinkami na vlasy a pokožku.

Nás zaujímajú samozrejme hlavne prípravky určené na predlžené (mŕtve) vlásky. Táto vlasová kozmetika so svojimi mimoriadnymi vlastnosťami by mala výrazne predlžiť život CLIP-IN vláskom a udržať ich čo najdlhšie v TOP kondícii. Dobrá správa je, že táto kozmetika aj napriek svojej vysokej kvalite bude dostupná za veľmi priateľské ceny!

Naša webová stránka dostala príležitosť Vám túto kozmetiku verejne ponúknuť, vďaka dobrému menu a veľkému počtu spokojných zákazníkov. Ale ešte pred tým, kým sa pustíme do dlhej a náročnej práce, chcem vidieť na facebooku palčeky hore, poprípade diskusiu (ak sa Vám táto myšlienka páči), aby sme mali motiváciu to pripraviť a dokončiť. :)

Facebook a Nanicvlasy.sk

Obrázok

Konečne po niekoľkých týždňoch som vyvesila našu webovú stránku aj na Facebook. Nebola som žiadnou fanúšičkou tejto sociálnej siete a do tejto chvíle som nemala ani svoj osobný profil. Odolávala som teda statočne, ale nakoniec ma niekoľko ľudí predsa prehovorilo :) Tak ja len teraz dúfam, že ma naše zákazníčky podržia a palčeky pôjdu rýchlo hore! :)

Stihla som už na Facebook pridať niekoľko našich fotografii CLIP IN premien na čo som patrične hrdá :). Ďalšie vecičky budem skúšať postupne, je to pre mňa úplne nové prostredie, tak len ostávam veriť, že žiadne veľké zmätky neurobím :)

Simona C. :-)

................................

Aktualizácia facebookovej stránky po 3 rokoch / Január 2014 ..

Dnešným dňom sme dosiahli 3800 fanúšikov. Tak oplatilo sa, ďakujeme :D

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami