mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Recenzie vlasová kozmetika, vlasy na predĺženie

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Obrázok

Vlasové oleje - SOS pre suché vlasy

Oleje sú pre mňa nepostrádateľné. Čo sa týka starostlivosti o telo, pleť a v neposlednom rade - o vlasy! Práve s olejmi bojujem proti suchým koncom a darí sa mi to (pokiaľ narazím na ten správny, že áno).

KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Obrázok


KARDASHIAN beauty - krém a olej z čiernych semien

Vždy ma fascinuje skúšať novú (vlasovú) kozmetiku. Nové konzistencie, vône a vlastne všetko :-) Musím napísať, že práve pri tejto Kardashian rade som ostala nadšená už len po otvorení a ovoňaní prvého výrobku.

Kardashian Beauty - Suchý šampón a kondicionér

Obrázok

Kardashian Beauty

Kim, Khloé a Kourtney Kardashian sú známe svojím podnikavým duchom už odjakživa. Podnikajú s oblečením, či už dámskym (Kardashian Kollection) alebo detským (Kardashian Kids). Kúsky sú väčšinou vypredané hneď ako sa objavia v predaji. Okrem oblečenia majú tiež sériu parfémov, opaľovacích sprejov, slnečných okuliarov a v neposlednej rade aj kozmetiky. Kozmetika od slávnych sestier nesie názov Kardashian Beauty...

Kardashian beauty

Obrázok

Kardashiánkam na blogu tuším čoskoro urobím vlastnú kategóriu ako často ich tu spomínam. Ich reality show je podľa mňa jedna z najlepších (a asi aj najlepšia) a tým, že ich sledujem som si za tie roky vytvorila k tomuto ,,klanu" pomerne veľké sympatie. Kardashiánky si za tie roky slávy urobili pomerne veľký business, ktorý obnáša značky oblečenia, parfémov, dekoratívky a aj vlasovej kozmetiky. Väčšina z výrobkov je na Slovensku nezohnateľná až na tie vlasové.

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami