mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Starostlivosť o vlasy

Starostlivosť o blond vlasy

Obrázok
Starostlivosť o blond vlasy

Ak aj vy patríte medzi tie šťastné ženy, ktorým pristanú blonďavé odtiene vlasov- gratulujeme! Ste na pol ceste k úspechu. Blond vlasy vždy priťahovali pohľady a ženy s takouto farbou vlasou sú považované za nežné, romantické a veľmi zvodné.

Starostlivosť o Clip-in vlasy - majte ich stále krásne

Obrázok

Predĺžte životnosť Clip-in vlasov správnou starostlivosťou.

Ak ste sa rozhodli pre kúpu clip-in príčeskov, určite chcete aby výsledný efekt vyzeral čo najlepšie. Málo žien si uvedomuje, že príčesky si taktiež vyžadujú starostlivosť, primárne pre to, lebo nemajú žiadnu výživu z vášho tela. Ako sa teda o clip-in starať, aby vyzerali čo najkrajšie?

Zázrak na suché vlasy priamo z vašej kuchyne

Obrázok

Zázrak na suché vlasy priamo z vašej kuchyne

Máte suché vlasy, ktoré sa stanú krepovité a rozštiepené po každom umytí? Nebojte sa, pretože existuje skvelý spôsob, ako to vyriešiť!

Farebná katastrofa na hlave? Máme riešenie!

Obrázok

Farebná katastrofa na hlave? Máme riešenie! 

Už ste si niekedy farbili vlasy a pri pohľade do zrkadla ste si uvedomili, že výsledok je katastrofálny? Nie ste sama. Väčšina z nás aspoň raz zažila tento zúfalý pocit, keď sa výsledná farba ani minimálne nezhodovala s odtieňom na obale krabičky. 

Ako podporiť rast vlasov

Obrázok

Ako podporiť rast vlasov?

1. Zmeňte svoj jedálniček 
Strava je pre rast vlasov veľmi dôležitá. Musíte jesť dostatočné množstvo železa, vitamínu B, zinku a bielkovín. Železo obsahujú najmä potraviny ako ovsené vločky, goji, ovocie (jablká, jahody, čučoriedky, hrozno, maliny) a zelenina (zeler, šaláty, špenát, paradajky, cibuľa a pór). Ku krásnej dlhej hrive vám dopomôže aj pohár červeného vína, samozrejme odporúčame s mierou :)

Tip na skvelý produkt: Tangle Teezer

Obrázok

Tip na skvelý produkt: Tangle Teezer

Tangle Teezer nie je skvelá kefa len na dlhé vlasy. Prezradíme vám, prečo by Tangle Teezer namal chýbať v žiadnej kúpelni.

5 tipov proti štiepeniu končekov

Obrázok

5 tipov proti štiepeniu končekov
Máte problém so štiepením končekov vlasov? My vám pomôžeme. Máme pre vás 5 tipov ako tomuto problému zabrániť, aby vaše vlasy ostali zdravé.

Starostlivosť o Clip-in vlásky.

Obrázok

Clip-in ľudské vlasy – tipy a triky.

Bez ohľadu na to pre aký druh clip-in vláskov sa rozhodneš, mala by si ich vždy s láskou ošetrovať. Clip-in vlasy na rozdiel od tvojich vlastných nie sú pokožkou zásobované potrebnými živinami a preto je ich kvalita a trvanlivosť závislá aj na dodatočnom ošetrení.

Zimná starostlivosť o vlasy

Obrázok

Zimná starostlivosť o vlasy

Dnešná téma bude jednoduchá a v podstate si zhrnieme pár rád a tipov z predošlých článkov, kde sme sa napr. venovali AJ suchým vlasom.

Prečo spomíname práve tie? Pretože v zime naše vlasy dostávajú zabrať - príchod zo zimy do tepla (a naopak), rýchle umytie vlasov, vysušenie horúcim vzduchom z fénu a následne vonkajšie mrazy... To a ešte veľa iných "nástrah" čaká na svoju príležitosť, aby naše vlasy vyzerali tak ako nechceme.

Žehlenie vlasov. Áno, či nie?!

Obrázok

Žehlenie vlasov. Áno, či nie?!

Povieme si, ako ochrániť vlasy pred horúcou plochou zo žehličky a ako vybrať toho správneho spoločníka na úpravu vašich vláskov ;-) Áno, aj na tom záleží!

Samozrejme väčšinou sa dočítate aký zlý vplyv má žehlenie na nǎse vlasy, že sa tým lámu, sú suché a pod. My vám dnes napíšeme pár rád ako sa tejto činnosti nemusíte vzdať, ochránite vlasy a tie ostanú zdravé a lesklé. Chcete?

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami