mobil0907 157 370     emailinfo@nanicvlasy.sk    Obrázokwww.nanicvlasy.sk

Hlasujte v ankete ShopRoku 2014

Veľkoobchod Clip-in Vlasy, Vlasy na predĺženie

 Obrázok

Ak vlastníte kaderníctvo alebo salón, hľadáte nové služby, ktoré by ste mohli ponúknuť vašim zákazníkom, tak jednu z nich vám predstavíme. Pridajte do ponuky Clip-in vlasy. Ponuka Clip-in vlasov v kaderníctvach a salónoch je veľmi žiadaná. Zaraďte predlžovanie, zahusťovanie, tvorbu spoločenských účesov pomocou metódy Clip-in. 

Nie každej zákazníčke ide o trvalé predĺženie vlasov, no rada by mala svoje vlasy dlhé, husté alebo túži po naozaj krásnom účese. Čo im v takom prípade ponúknuť? Jednoduché a rýchle riešenie, ktoré zákazníčku nadchne. Clip-in vlasy! Výhody tejto metódy Clip-in vo vašom kaderníctve?

 • výhoda oproti konkurencii
 • služba, ktorá zákazníčku na prvé počutie zaujme, jednoduché a rýchle predĺženie resp. zahustenie vlasov
 • cenovo dostupná metóda predĺženia resp. zahustenia vlasov
 • viac zákazníkov - vyťažené obdobia (plesy, stužkové, svadby, spoločenské akcie)

Na trhu sme už viac ako 7 rokov a dovolíme si tvrdiť, že sme najlepší servisom, kvalitou a profesionálnym poradenstvom v tejto oblasti na Slovensku. Veľa žien a dievčat má už skúsenosti s našim tovarom, preto ponúknuť naše vlasy bude o to jednoduchšie. Máme naozaj veľmi dobre referencie a to len preto, lebo túto prácu milujeme, robíme ju s nasadením a máme naozaj kvalitný tovar, ktorý inde nezoženiete. Len u nás nájdete najširší výber odtieňov, rôzne sady a dĺžky. 

V prípade, ak nepotrebujete Clip-in vlasy nakúpiť na sklad, nie je problém. Objednáte len toľko kusov, koľko potrebujete. Tovar sa snažíme dodať čo najskôr (2-5 dní)! U nás nemáte žiadny minimálny odber. 

Ako príklad uvádzame ukážku, ako by to mohlo vyzerať vo vašom cenníku (cenotvorba služby je na vás)
Obrázok

Mohlo by vás zaujímať.

1. Čo robiť v prípade, ak zákazníčka má záujem o dané vlásky a vy ich nemáte na sklade? Jednoducho ich objednáte u nás a my Vám ich dodáme. So zákazníčkou sa dohodnete na inom termíne.

2. Neviete určiť odtieň vlasov? Pošlete nám na email info@nanicvlasy.sk aktuálne foto vláskov vašej zákazníčky a s výberom odtieňa vám pomôžeme.

3. Môžu sa vlasy žehliť, kulmovať alebo farbiť? V našej ponuke máme len Clip-in vlasy a príčesky zo 100% ľudských vlasov, takže áno, môžu.

4. Tovar môžete samozrejme vymeniť alebo vrátiť.

Ak máte záujem s nami spolupracovať, tu sú všetky dôležité informácie. Pre veľkoobchodnú ponuku (cenník) nás kontaktujte prosím na email: info@nanicvlasy.sk alebo tel. číslo 0948 078 333.

......................

Spolupracujeme s ...

 • kaderníckymi salónmi,
 • so špecializovanými obchodmi parochní a príčeskov,
 • predajcami vlasovej kozmetiky + vlasových doplnkov,
 • samostatnými predajcami ľudských vlasov,
 • ...

Vám, ako naším obchodným partnerom poskytneme výhodnejšie podmienky nákupu, špičkové služby, 100% kvalitný tovar .. a to bez akýchkoľvek obmedzení. Vytvoríme pre vás plnohodnotnú podporu predaja s užitočnými informáciami a výhodnými cenami.

Snažíme sa mať všetok tovar okamžite k odoslaniu. Kategórie obchodu www.naniclasy.sk

 • Clip-in Vlasy
 • Príčesky
 • Vlasy na trvalé predĺženie
 • Kefy - podľa skladových zásob
 • Fény, kulmy, žehličky - podľa skladových zásob

REGISTRÁCIA

Máte záujem o veľkoobchodnú ponuku nášho obchodu? Kontaktujte nás emailom na info@nanicvlasy.sk, alebo tel. číslom 0948 078 333. Budeme od vás potrebovať vaše firemné údaje a predmet činnosti podnikania.

CENY

Po overení vašich údajov vám pošleme ponuku. Ceny sú uvedené v eurách. Je však možnosť platiť aj v inej mene. Objednávku prepočítame podľa aktuálneho kurzu NBS do eur.  

VZORKOVNÍK

Cena za vzorkovník 1ks 24,90€, pri objednávke nad 250€ ZDARMA

OBJEDNÁVKA

Vyberte si produkty z obchodu www.nanicvlasy.sk a napíšte nám ich do objednávky. Objednávku nám pošlite na info@nanicvlasy.sk, alebo tel. číslo 0948 078 333.

DOPRAVA

Objednávky doručujeme kuriérskou službou DHL. Pri objednávke nad 120€ je poštovné ZDARMA. Pri nižšej objednávke účtujeme poplatok za dopravu 5€.

MINIMÁLNY NÁKUP

Nemáme žiadny minimálny odber.

DOSTUPNOSŤ

Dostupnosť tovaru je uvedená pri každom produkte na www.nanicvlasy.sk.

ZĽAVY

Individuálne podľa odberu.

PLATBA

Pri prvých 3 objednávkach sa uhrádza suma vopred. Buď bankovým prevodom, alebo dobierkou.

REKLAMA

Dajte nám vedieť a my vám pošleme propagačné materiály v elektronickej forme. ZDARMA. Reklamné návrhy sú tvorené profesionálnym tímom ľudí tak, aby pritiahli do vašich kaderníckych salónov, resp. obchodov ľudí a podporili vaše podnikanie.

Vaša reklama môže vyzerať aj takto: Roll Up do priestorov kaderníckeho salónu, resp. predajne. Veľmi pútavá reklama na Clip-in Vlasy pre vašich zákazníkov. Rozmery Roll Up sú: 200 x 85 cm. Grafický dizajn vám môžeme poslať ZDARMA v elektronickej podobe. 

Obrázok

Vaša reklama môže vyzerať aj takto: Áčko, štandardná reklama pred, resp. vo vašich predajných priestoroch. Zároveň účinná, na ktorú sú zákazníci zvyknutí. Rozmery plagátu na Áčko je formát A1 = 59,4 × 84,1 cm. Grafický dizajn vám môžeme poslať ZDARMA v elektronickej podobe.

Obrázok

Plagáty Clip-in Vlasy môžete ľubovoľne rozmiestniť po predajných priestorov, vylepiť na výklad, resp. na viditeľné miesta. Veľmi jednoduchý, lacný, no účinný nástroj ako informovať vašich zákazníkov o novom produkte. Grafické návrhy vám môžeme poslať ZDARMA v elektronickej podobe.

Obrázok

......................

Firma, ktorá zastrešuje veľkoobchodnú spoluprácu:

DeLuxe Product s.r.o.
Tajovského 2600/8
058 01 Poprad
IČO:  46322329
IČ DPH: SK2023330111
Platcom DPH

......................

Špičkový servis pre vás

Objednávku môžete uskutočniť ...

 1. prostredeníctvom emailu na info@nanicvlasy.sk
 2. prostredníctvom mobilu 0948 078 333

Michal je obchodný manažér pre veľkoobchodnú distribúciu a kontakt s kaderníckymi salónmi a inými obchodmi. Priateľská komunikácia, ochotný vám vždy pomôcť. Kontakt na Michala: michal.hrubovcak@nanicvlasy.sk, 0948 078 333.

Obrázok

Poradíme pri výbere

Poradíme vám pri výbere?

Denne absolvujeme desiatky poradenstiev. Čítaj viac ...

Inšpirácie pred a po

Inšpirácie: PRED & PO

Reálne foto, reálni zákazníci. Čítaj viac ...

Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Chcete s nami zarábať? Čítaj viac ...

Užívaj si to s nami